UDÁLOSTI / KURZY

Eng Czech 

Podzimní (2021) a zimní (2022) kurzy

 

Cook or die - setkání přátel zdravého životního stylu, pátek 3.12. - pondělí 6.12.2021

Vzájemná výměna zkušeností týkajících se vaření, cvičení a různých dalších dovedností (masáže, hudba, tanec, apod.)
Pátek 3.12.2021 přednáška Boba Carra: Future of macrobiotics
Sobota 4.12.2021 cvičení s Richardem Jacobsenem: Aikidao
Neděle 5.12.2021 vaření, meditace, masáže…
Ubytování 600,- Kč / noc
Strava a program 600,- Kč / den (pátek, sobota, neděle)
+ nabídka pro breathariány apod. 300,- Kč / den účasti na programu bez stravy
+ nabízíme slevu 500,- / jídlo za kompletní uvaření jednoho chodu pro všechny (pátek, sobota), případně za úklid po akci dle domluvy
V případě zájmu je možné přijet už ve čtvrtek 2.12.2021 a ubytovat se za 600,- Kč, (či 900,- Kč s večeří), prosím, napište předpokládaný čas příjezdu a zda budete stát o odvoz z nádraží. Je možné se přihlásit i na jednotlivé dny (např. bez ubytování, se stravou nebo bez stravy).
Přihlášky s uvedením data a předpokládaného času svého příjezdu, odjezdu a dalších informací uvedených níže posílejte, prosím, na e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Uveďte, zda a jakým způsobem se chcete podílet na programu (či jaký druh společného tvoření byste v něm uvítali). Rádi dáme příležitost těm, kdo se budou chtít zapojit do vaření (uveďte, jestli chcete vařit snídani, oběd či večeři v pátek nebo v sobotu a případně navrhněte menu). Podle počtu přihlášených se bude jednat zhruba o 15-30 porcí. Uveďte také, jaký hudební nástroj si s sebou berete a zda máte zájem zůstat na pondělní kurz Reissových týkající se otužování a výroby tempehu (podle počtu přihlášených – min. 8 osob – by proběhl buďto taktéž ve Wonder Full Life Centru nebo v Rokytníku u Hronova, cena 1.500,- Kč). Pokud byste měli zájem o slevu za pomoc s úklidem po akci, dejte vědět, jak dlouho se můžete zdržet. Do tří dnů od přihlášení vám přijde odpověď s informací, zda bylo na akci ještě volné místo a výzva k úhradě zálohy. Na setkání s vámi se těší (nejen) Bára Černíková
 
 Ženská spiritualita
 
 20. - 23.1.2022

 Ženská cesta je odhalena láskou, oddaností a soucitem, poháněná extází a emočním tokem a založená na důvěře a dodržování poselství, které nám dává naše intuice. Díky uznání těchto kvalit uvnitř se můžeme spojit s naší ohromnou schopností žít lásku v každodenním životě. V tomto semináři je prozkoumáme duchovní cestu ženy v celé její velkoleposti.

 

 Odhalení bohyně
 
 17.-20.3. 2022
 Jak se cítíme jako o ženy, má zásadní význam pro naše naplnění ve vztazích a v životě jako celku. Když plyneme v naší vrozené povaze lásky a soucitu, objevujeme obrovský, neustále tekoucí zdroj ženské síly, krásy a odolnosti. První částí nového čtyřdílného cyklu seminářů Esence bohyně budou provázet Vasudha a Divya.
 
 Sexuální a emocionální naplnění
 26.-29.5.2022
 
 Celková pohoda v životě ženy je spojena se schopností milovat se nejen sama se sebou, s partnerem, ale i s celou existencí. Je potřeba zvolit holistický přístup, který zahrnuje emoce, smysly i zóny fyzického potěšení po celém těle. Ve spolupráci s naší dělohou jsme otevřeny emoční tekutosti. Když umíme své emoce chápat a přijímat ve všech jejich variacích, energie Kundalini, naše životní síla, má jasný průchod pro svůj vzestup. Druhá část seminářů Esence Bohyně.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
/