Zvolte jazyk

Shiatsu

Shiatsu je formou akupunktury, která používá tlaku prstů místo vpichování jehliček. V praxi se používá silného, středního i lehkého tlaku, v závislosti na aktuálním zdravotním stavu ošetřovaného. Obecně se jedná o praxi, která je relaxační a příjemná. Shiatsu stabilizuje a harmonizuje energie a systémy v těle - meridiánové dráhy, oběhový systém, nervový systém atd. V orientálních zemích byla tato masáž běžně používána v domácnostech jako výměna mezi manžely, tímto způsobem se masírovaly děti i prarodiče. Samozřejmě byli ve společnosti přítomni i profesionální shiatsu praktikanti.

Kdokoli může být praktikantem shiatsu a kdokoli může také přijmout toto ošetření. Shiatsu se lze naučit i bez rozsáhlých medicínských znalostí. 

Instruktoři/praktikanti:

 

Seymour Koblin (Praha)   +420 601 133 149   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Bob Carr   (Teplice nad Metují)  +042 774 757 212 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.